Aktualności

Aktualności

Najnowsze informacje z naszej firmy


Aktualne szkolenia Szkolenia Trenerzy
Skuteczna sprzedaż- szkolenie otwarte 19-20.07.2021 – zapraszamy!!
Skuteczna sprzedaż- szkolenie otwarte 19-20.07.2021 - zapraszamy!!
Zapraszamy na szkolenie otwarte z zakresu Skuteczna sprzedaż. Miejsce szkolenia: Kraków Termin: 19-20.07.2021 Koszt: 990zł netto/ osoba W cenie: udział w dwudniowym szkoleniu, materiały szkoleniowe, certyfikat, catering, obiad dwudaniowy. Prowadzenie: Wojciech Walla – trener z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży. Praktyk z wspaniałym podejściem do grupy. Forma: Warsztat praktyczny w małej grupie (indywidualne podejście, możliwość konsultacji w zakresie konkretnych przypadków).
Porady Trenerzy
Zapraszamy na szkolenie “Wystąpienia publiczne” w dniach 6-7 września 2021r.
Zapraszamy na szkolenie "Wystąpienia publiczne" w dniach 6-7 września 2021r.
Zapraszamy na szkolenie “Wystąpienia publiczne” w dniach 6-7 września 2021r. Miejsce: Kraków Godziny: 9.00-16.00 Forma: warsztat Cena: 990zł netto za 2 dni warsztatu w małej grupie. W cenie: catering, obiad, certyfikat, materiały Trener: Ariadna Leśniewska. Praktyk z 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu i wystąpieniach biznesowych i publicznych. Chętnych zapraszamy do zapisów. Będzie warsztatowo i praktycznie.
Porady Trenerzy
Szkolenie otwarte Zarządzanie zespołem Kraków
Szkolenie otwarte Zarządzanie zespołem Kraków
Zapraszamy na szkolenie otwarte z zakresu Zarządzanie zespołem. Miejsce szkolenia: Kraków Termin: 23-24 sierpnia.2020 Koszt: 990zł netto/ osoba W cenie: udział w dwudniowym szkoleniu, materiały szkoleniowe, certyfikat, catering, obiad dwudaniowy. Prowadzenie: Ariadna Leśniewska – trener z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami Forma: Warsztat praktyczny w małej grupie (indywidualne podejście, możliwość konsultacji w zakresie konkretnych przypadków) Dla kogo: zarówno osoby, które przygotowują się