Szkolenia zamknięte

Szkolenia dla pracowników, szkolenia dla firm

Oferujemy kompleksową ofertę szkoleń miękkich skierowanych do biznesu. Stawiamy na rzetelne przygotowanie szkolenia dla pracowników i szkolenia dla firm. Pracując nad scenariuszem warsztatów opieramy się na 3-stopniowej analizie potrzeb, dzięki czemu program dostosowany jest do wymagań i oczekiwań uczestników. Poszczególne metody, ćwiczenia i narzędzia szkoleniowe skorelowane są z doświadczeniem i oczekiwaniami grupy.

Obecnie szkolenia cieszą się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorstw i firm. Wpływają nie tylko na polepszenie jakości pracy, ale i na atmosferę w firmie oraz na pozytywne relacje z klientami. Podnoszenie własnych kwalifikacji nieodzownie związane jest więc z walorami integracyjnymi procesu grupowego szkolenia.

Kompetencje miękkie, czyli m.in. komunikacja z zespołem, umiejętność pracy w zespole, asertywność, umiejętność rozwiązywania problemów czy znajomość biznesowego savoir-vivre’u są równie ważne, co wiedza niezbędna do wykonywania określonej pracy. Inwestycja w szkolenia dla pracowników to inwestycja opłacalna, która działa dwutorowo. Kadra zarządzająca pokazuje, że dba o pracowników swojej firmy, z kolei pracownicy są bardziej zmotywowani i wykazują się większą wydajnością pracy. Szkolenia dla firm to inwestycja, z której korzysta pracodawca i pracownik.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty szkoleń miękkich. Profesjonalizm i dokładne dopasowanie scenariusza szkoleń do potrzeb klientów to cechy, które wyróżniają naszą firmę. Przygotowując szkolenia dla firm i pracowników kierujemy się zasadą, że potencjał doskonalenia własnych umiejętności (i niwelacja niedoskonałości) tkwi w ich rozpoznaniu. Wierzymy, że profesjonalne szkolenia przyspieszą zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia, które czasem zdobywa się przez lata.

Szkolenia dla pracowników, firm – Kraków

Aby stale podnosić kompetencje swoich pracowników, każda firma powinna zastanowić się nad różnego rodzaju szkoleniami, które nie tylko poprawią motywację do pracy, ale również zwiększą efektywność. Centrum Skutecznego Działania, którego siedziba mieści się w Krakowie, oferuje profesjonalne szkolenia dla pracowników, idealnie dopasowane do ich potrzeb i bazujące na szerokiej wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, doradztwa, mentoringu oraz coachingu. Gwarantujemy, że dzięki naszej ofercie zyska zarówno firma, jak i każdy pracownik. Kraków to miasto, które warto odwiedzić, aby zapoznać się z Centrum Skutecznego Działania i jego propozycjami szkoleniowymi