O Nas

O Nas


Witamy w Naszym Centrum Skutecznego Działania

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą wspierającą proces wdrażania pozytywnych zmian, zwiększania własnej skuteczności życiowej i zawodowej. Pomagamy w rozwijaniu praktycznych umiejętności oraz w pełniejszym wykorzystywaniu posiadanego potencjału osób i firm.


Działamy dwutorowo:
  • podnosimy kompetencje zarówno indywidualne jak i grupowe, które prowadzą do większej skuteczności.
  • dynamizujemy rozwój firm poprzez usprawnianie metod zarządzania, skuteczniejszą organizację czasu pracy oraz doradztwo strategiczne i coaching menedżerski.

Wierzymy, że każdy może więcej, bo ma zasoby, które można rozwijać. Nasza firma pomaga znaleźć klucz, który otwiera i uruchamia ten potencjał. Jesteśmy praktykami i przekazujemy to, co sprawdzone, przydatne w życiu i pracy. Uczymy tego, w co wierzymy i co sami stosujemy. Stawiamy na najwyższą jakość, profesjonalizm i skuteczność. Współpracując z klientami opieramy się na jasnych zasadach. Naszym nadrzędnym celem jest uzyskanie oczekiwanej zmiany oraz wspólnych korzyści. Dla naszych klientów dostosowujemy oferty szkoleniowe uwzględniając ich różnorodne potrzeby, a także proponujemy sprawdzone i najskuteczniejsze metody. Nasza kadra szkoleniowa tworzona jest przez zespół praktyków posiadające wysokie merytoryczne kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie. Do szkoleń dedykujemy ekspertów- praktyków w danym zakresie tematycznym.

Korzyści ze współpracy
  • wzrost skuteczności zarządzania firmą
  • skoncentrowanie na praktyce
  • wypracowanie rozwiązań dla firm
  • wzrost motywacji u pracowników uczestniczących w szkoleniach
  • możliwość współtworzenia zawartości programu (ćwiczenia, analizy przypadków, zagadnienia) w celu zwiększenia skuteczności szkoleń
  • kompleksowość rozwiązań (działania systemowe)

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) nr 2.12/00063/2016

NASZA MISJA

Tworzenie rozwiązań dla firm i osób indywidualnych,
które zmaksymalizują skuteczność działania oraz zwiększą satysfakcję z realizowanych zadań.

Najwyższą wartością jest dla nas skuteczność, profesjonalizm, najwyższa jakość proponowanych rozwiązań.

Wartością jest dla nas długofalowa współpraca z zadowolonymi klientami. W tym celu wdrożyliśmy indywidualne podejście do klienta oraz prowadzenie szkoleń, doradztwa i coachingów przez ekspertów oraz profesjonalnych trenerów- praktyków.

Ukończone szkolenia

Nasi trenerzy

Lat doświadczenia

Zadowolonych Klientów


Opinie naszych Klientów

Szkolenie prowadzone przez: Ariadna Leśniewska szkolenie świetne, zarówno pod względem merytorycznym jak i sposobu przekazania uczestnikom, bardzo dobry kontakt z grupą, materiał dobrany adekwatnie do umiejętności i wiedzy uczestników. Trener świetnie przygotowany – polecam !!

Anonim

Jedynym zdaniem. Rafał, jesteś gość! (zainspirowałeś mnie do działania, rozwoju osobistego i dałeś niezłą motywację do życia jako takiego)

Damian Wójcik

Ariadna Leśniewska prowadzi szkolenia z prowadzenia prezentacji w sposób bardzo efektywny. Informacja zwrotna, jaką otrzymuje uczestnik jest podana w pozytywnie motywujący sposób. Pomaga się zmobilizować i rozwijać.

Marzena Wal

Brałam udział w szkoleniu prowadzonym przez Pana Rafała. Wspominam do tej pory wnikliwość oraz indywidualne podejście i świetnie przemyślane warsztaty. Było dużo ciekawych ćwiczeń i dobrej zabawy. Polecam Centrum Skutecznego Działania

Joanna Szynkowska

Jestem pod wielkim wrażeniem. Dobrze przemyślane, przygotowane i profesjonalnie poprowadzone. Podobało mi się, że Pani Ariadna uwzględniając potrzeby uczestników, zmodyfikowała program, by wszyscy jak najwięcej skorzystali. Wspomnienia niezapomniane. Przy okazji świetnie się bawiłam.

Joanna Szynkowska

Szkolenie ciekawe i dobrze przygotowane merytorycznie. Z pewnością to wykorzystam w życiu. Warto było.

Krzysztof Szewczyk

Uważam, że szkolenie z wystąpień publicznych przeprowadzone przez Panią Ariadnę Leśniewską pozwala w sposób bezstresowy odkryć swoje błędy przy możliwości ich skorygowania. Serdecznie polecam.

Andrzej Budecki

Bardzo profesjonalne, wzorowo przeprowadzone szkolenia w fantastycznej atmosferze. Zawsze świetnie przygotowana i posiadająca ogromną wiedzę P. Ariadna, każdego traktuje indywidualnie i całkowicie poświęca się kursantowi. Szczerze polecam!

Agata Sikora

Bardzo profesjonalne podejście Pani Adrianny, miła atmosfera i ciekawe prowadzenie szkolenia, a przede wszystkim praca owocująca w sukces. Jeszcze raz dziękuje.

Stasiak Monika

Doradztwo zostało przeprowadzone na wysokim poziomie pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. W szczególności doceniam otwartość Pani Ariadny oraz miłe usposobienie i indywidualne podejście do każdego kursanta.

Angelika Dusza

Fachowe i profesjonalne podejście do tematu. Współpraca z p. Ariadną dostarczyła mi nie tylko pożytecznej wiedzy, ale była to dla mnie również przyjemność, umożliwiająca aktywizację zawodową. Dziękuję

Ewelina Stożek

Zajęcia przeprowadzone miło, przyjemnie ale zarazem pracowicie. Fachowe i profesjonalne podejście Pani Ariadny

Iwona Matysik

Doradztwo przeprowadzone wzorowo- świetna atmosfera, profesjonalne podejście, duża wiedza trenera przekazana w sposób łatwy do zrozumienia i praktyczny. Bardzo mi sie podobało, polecam serdecznie!

Marta Harańczyk

Znakomicie opracowane i przeprowadzone szkolenie umożliwiające aktywizację. Skuteczne, funkcjonalne w realiach rynkowych. Sprawne i na temat. Polecam Centrum Skutecznego Działania każdej osobie zorientowanej na sukces i rozwój osobisty

Anna J. Ciołkiewicz

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenia, przeprowadzone z kompetentnymi trenerami. Zawsze możliwość udzielenia pomocy, informacji zwrotnych. Ciekawe, kreatywne szkolenia. Polecam!!!

Gabriela Magdalena Wiśniewska

Szkolenia świetnie prowadzone. Trenerzy bardzo ciekawie prowadzą szkolenia. Bardzo spójny i rzeczowy plan szkoleń,

Joanna Latosińska

Szkoła Trenerów Centrum Skutecznego Działania profesjonalnie przygotowuje trenerów biznesu, pomaga w rozwoju

Martyna Gusarow

Profesjonalizm, pozytywna energia prowadzących sprawiająca że szczerze polecam szkolenia przeprowadzane przez Centrum Skutecznego Działania

Katarzyna Pyrdziak

Mocne strony szkoły to m. in: duże doświadczenie trenerów, umiejętność przełożenia wiedzy na różnorodne sytuacje praktyczne, bogate informacje zwrotne i otwartość na dodatkowe pytania i wątpliwości.

Emilia Glista

Polecam Szkołę Trenerów Centrum Skutecznego Działania do współpracy. Szkolenia są profesjonalne, rzeczowe i skuteczne. Trenerzy pod każdym względem przygotowani, nastawieni na skuteczność.

Marcin Kowacz

Polecam Szkołę Trenerów Centrum Skutecznego Działania, praktyczne i merytoryczne zajęcia, kompetentni trenerzy, a to wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze.

Olga Szostak

Jako uczestnik Szkoły Trenerów prowadzonej przez Centrum Skutecznego Działania mogę polecić firmę i szkolenia przez nich prowadzone. Ogromne doświadczenie poparte wiedzą merytoryczną – to wyróżnia Centrum na tle innych szkół.

Joanna Chodór

Skutecznie, ciekawie- sprawdź sam

Monika Wierzbicka

Najlepsze szkolenie w jakim brałam udział zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym,

Patrycja Kopeć

Polecam Szkołę Trenerów każdemu, kto chce zdobyć nowe umiejętności, dzięki którym jego szkolenia będą jeszcze bardziej ciekawe

Paweł Braś

Na uwagę zasługuje rzetelność i fachowość trenerów

Ewa Majewska Kowalska

Szkolenie to było przygotowane i przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Wszystkie informacje i przećwiczone umiejętności będą mi przydatne w mojej codziennej pracy i życiu tmosfera była doskonała, a prowadząca bardzo profesjonalna, komunikatywna i świetnie reagująca na potrzeby grupy.

Dorota Dwernicka

Profesjonalna szkoła Trenerów, kompetentni, otwarci trenerzy, super atmosfera. Polecam wszystkim

Krzysztof Gongolewski

Rzadko się zdarza, że trener wychowuje sobie ewentualną konkurencję w tak otwarty sposób. To prawdziwi fachowcy,

Adrianna Adamaszek

szkoła Trenerów to świetny sposób na poznanie siebie i znalezienie ścieżki życiowej.

Dorota Pietrak

3xP (pefekcjonizm, profesjonalizm, poczucie humoru)

Wioleta J. Karna

Polecam Szkołę Trenerów wszystkim, którzy pragną zdobyć umiejętności trenerskie.

Antonina Trojan

Idealne szkolenie dla osób stawiających pierwsze kroki w trenerstwie. Konkretna wiedza, genialny sposób jej przekazania, materiały, ale przede wszystkim zaangażowanie prowadzącej, która jest otwarta na uczestników, chętnie służy radą i dzieli się swoim doświadczeniem, ale też motywuje do pracy. Moje autorskie szkolenie jest już prawie gotowe.

Monika Zięba

Wiele treści przekazanych w bardzo przystępny sposób. Warto zainwestować swój czas by dowiedzieć się czegoś o sobie i zdobyć nowe umiejętności.

Justyna Zmitrowicz

Szkolenie “Trener Biznesu” spełniło moje oczekiwania, treści zgodne z oczekiwaniami, świetnie przygotowani trenerzy. Polecam Szkołę Trenerów.

Rafał Rutyna

Rzetelność, fachowość, profesjonalizm cechują tę Szkołę Trenerów

Barbara Werner

Bardzo polecam Szkołę Trenerów Centrum Skutecznego Działania. Warsztaty prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, świetna organizacja, bardzo dużo zajęć praktycznych.

Magdalena Wrona

Bardzo dobrze poprowadzone szkolenie. Wysoka jakość pod względem sposobu przekazywania wiedzy. Nieprzypadkowo wracam po około 2 miesiacach zeby wyrazić swoją opinię. Aktualnie biorę udział w innym szkoleniu z zakresu obsługi programów graficznych. Widzę róznicę w sposobie prowadzenia zajęć. Marek, podobnie jak inni ternerzy /elastyczny pracownik akademia lidera, wprowadzenie do projektów/, wie jak ludzie się uczą…

Edyta Kozłowska

Bardzo pozytywnie oceniam szkolenie przeprowadzone przez Pana Kamila Kruszyńskiego. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i ciekawie. Prowadzący potrafił w klarowny sposób przekazać bardzo dużo informacji w krótkim czasie, jakim były dwa dni szkolenia, za co niewątpliwie należą się słowa uznania. Serdecznie polecam udział w podobnych szkoleniach.

Mateusz Woszczyk

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Prowadzący (Kamil Kruszyński) potrafił zainteresować tematyką. Posiadał rozległą wiedzę popartą przykładami z praktyki zawodowej. Poza częścią teoretyczną mogliśmy rozwiązywać różne case’y. Nie było czasu na nudę 🙂 Polecam!

Małgorzata K.

Bardzo dobrze zorganizowane szkolenie. Prowadzący (Rafał Leśniewski) w sposób interesujący i praktyczny przekazał wiedzę z zakresu zarządzania zespołem, motywowania i delegowania pracowników. Ciekawe przykłady ćwiczeń/warsztatów, w których z ochotą brałam udział. Ponadto profesjonalny sposób prowadzenia szkolenia, miła atmosfera. Zachęcam do wzięcia udziału w podobnym szkoleniu. Ewa

Ewa Czerwińska

bardzo profesjonalnie prowadzone szkolenie i jednocześnie przystępnie podana wiedza. Dla mnie ta wiedza w odniesieniu do codziennego życia bardzo przydatna. Uśwadomienie sobie, że pełne uczestnictwo wszystkich interesariuszy decyduje o powodzeniu /czarny charakter, zła wróżka = również interesariusz ;-)/ oraz, że planowanie oszczędza mnóstwo czasu, dało mi poczucie konieczności profesjonalnego zorganizowanego działania. Mogę powiedzieć, że taka…

Edyta Kozłowska

Szkolenie „Elastyczny Pracownik” zostało przygotowane i przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym i warsztatowym. Główny nacisk został położony na przekazanie praktycznej wiedzy, która będzie miała zastosowania w codziennej pracy. Przekaz był jasny, trafny i fachowy, a otwarta i ciepła postawa szkoleniowcy zachęciła mnie do zmiany moich przyzwyczajeń, ulepszenia technik asertywności oraz sprawiła że udział w zajęciach…

Emilia Cieślak

Dobrze zorganizowane szkolenia. Ciekawe materiały i przyjazna atmosfera. Świetni trenerzy. Pan Rafał i pani Ariadna przekazywali wiedzę popartą konkretnymi przykładami z życia i porcją humoru. Bardzo przyjazna forma warsztatów angażująca wszystkich uczestników, ale też zmuszająca do refleksji nad samym sobą i innymi. Oby więcej tego typu inicjatyw. Polecam wszystkim chcącym się rozwijać nie tylko w…

Maciej Chruścicki

Świetne szkolenie, pozwala nie tylko zdobywać nowe umiejętności, ale również daje okazję, aby dowiedzieć się czegoś o sobie. Prowadząca Ariadna Leśniewska w moim odczuciu to świetny trener – kompetentna, kreatywna i otwarta na potrzeby grupy.

Sylwia Gittler – Kołodziejczak

Dobrze zorganizowane szkolenie. Wiedza przekazana w formie warsztatów w ciekawy sposób i zapadający w pamięć. Jestem zadowolona, że brałam udział w projekcie. 🙂

Kamila Rozbicka

Pełen profesjonalizm! Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym. Kamil dzięki charyzmie, ogromnemu doświadczeniu i otwartości sprawił, że płynnie z nieświadomości niekompetencji przeszłam na poziom świadomej niekompetencji 😉 Z przyjemnością będę pogłębiać wiedzę. Dziękuję Kamilowi za inspirację i bazę do dalszej nauki.

Joanna Zielińska

Ciekawe szkolenie, bardzo fachowo i dostępnie prowadzone. Pan Kamil, w krótkim czasie wytworzył przyjazną atmosferę, która pozwoliła obcym dotąd ludziom na aktywne i twórcze działanie w grupach. Proces zdobywania wiedzy przebiegł bardzo bezboleśnie, a dzięki zajęciom praktycznym zdobyta wiedza szybko się utrwaliła. Polecam wszystkim tym, którzy chcą poznać proces zarządzania projektami lub usystematyzować dotychczas posiadaną…

Anna Rolka

Szkolenie przeprowadzone przez Panią Ariadnę Leśniewską było świetne. Bardzo przystępna forma prowadzenia zajęć przedstawiająca codzienne aspekty i sytuacje, z którymi często się spotykamy. Dokładna analiza zagadnień i dyskusja nad ich rozwiązywaniem. Sympatyczna atmosfera oraz kreatywność prowadzącej zwłaszcza w integrowaniu grupy, sprawiła, że z chęcią polecam to szkolenie.

Weronika Popek

Podczas szkolenia, Pan Kamil – w zwięzły i łagodny sposób – przeprowadził nas przez najważniejsze obszary metodyki PM Bok. Dzięki takiemu podejściu, czuje się bardziej świadomym członkiem zespołu projektowego, a to już tylko krok do dalszego rozwoju na stanowisko samodzielnego PM’a. Polecam również samego trenera – Pana Kamila Kruszyńskiego, ponieważ posiada umiejętności przekazywania trudnej i…

Piotr Szymański

Bardzo dobre szkolenie, wspanialy prowadzacy. Bardzo szybko wytworzyl wspaniala atmosfere i zintegrowal uczestnikow. Bardzo dobrze przygotowany merytorycznie i materialowo do kursu. Ciekawe case’y dobre przyklady z zycia. Nie wiem kiedy czas kursu minal. To bylo pierwsze moje szkolenie, na którym nie było nudnego odczytywania slajdow a prowadzący potrafił przedstawić tematyke kursu ciekawie i nie miał…

Piotr Wojtysiak

Brałam udział w szkoleniu na temat: “Wstęp do zarządzania projektów wg standardów PMI”, które prowadzone były przez Kamila Kruszyńskiego. Bardzo dobre szkolenie, sympatyczna atmosfera, przystępny przekaz informacji i bardzo ciekawe case study. Polecam.

Weronika Popek

Bardzo fajne szkolenie,dużo wiedzy przekazane w sposób prosty a zarazem skuteczny! Są to szkolenia tzw.miękkie dzięki czemu nie można się na nich nudzić. Prowadzący kompetentni umiejący zainteresować słuchaczy,dużo praktycznych ćwiczeń,naprawdę POLECAM wszystkim WARTO!

Zrobek Piotr

Brałam udział w szkoleniu na temat: “Wstęp do zarządzania projektów wg standardów PMI”, które prowadzone były przez Kamila Kruszyńskiego. Zajęcia zostały przygotowane i przeprowadzone w profesjonalny sposób w przemiłej atmosferze. Polecam serdecznie.

Magda Młynarska

Miałam przyjemność uczestniczyć w 2 dniowym szkoleniu prowadzonym przez Ariadnę. Szkolenie prowadzone było w przesympatycznej atmosferze, pełne profesjonalizmu a przede wszystkim trener umiejętnie potrafiła przekazać wiedzę. Czas spędzony w tak miłym gronie , wspominam bardzo pozytywnie. Z pewnością wyniosłam ze szkolenia wiele wartości, z których nie do końca zdawałam sobie sprawę. Dziękuję 🙂

Malwina Dziubek

Polecam wszystkim szkolenie „Wstęp do zarządzania projektami wg standardów PMI” prowadzone przez Kamila Kruszyńskiego. Naprawdę super zajęcia. Połączenie merytorycznej wiedzy, profesjonalnego podejścia, a do tego ciekawa forma wykładu oraz wysoka kultura osobista prowadzącego to generalnie rzadkość, a w tym wypadku nie zabrakło niczego. Do tego Kamil ma łatwość w przekazywaniu wiedzy i „jednoczeniu” grupy, dzięki…

Anna Wierzbicka

Perfekcyjnie przygotowane zajęcia, polecam wszystkim, którzy pragną się rozwijać.

Joanna Martyńska

Witam, Brałem udział w szkoleniu prowadzonym przez Ariadnę. Szkolenie bardzo płynnie i treściwie przeprowadzone. Dyskusje i analiza przypadków z otaczającego środowiska w pracy. Dla mnie osobiście bardzo przydatne w rozwoju swoich umiejętności.

Rafał Kosik

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Rafała. Rafał to profesjonalny trener prowadzący szkolenie w formie warsztatów. Polecam, WARTO!

Monika Drejka

Witam. Szkolenie prowadzone przez Rafała było pełne profesjonalizmu, rzeczowe i z dużą dawką humoru. Wyciąga wady i zalety poszczególnych uczestników. Pokazuje co można zrobić aby być lepszym szefem. Czy skuteczne okaże się w tzw. praniu. Nie mniej na pewno silnie motywuje aby sprawdzić wszystkie wskazówki i rady o których była mowa. Pozdrowienia dla grupy i…

Tomasz Pawlak

Witam. Bardzo wysoki poziom szkolenia. Pełny profesjonalizm prowadzącego P. Rafała Leśniewskiego. Szkolenie konkretne, praktyczne z dużą domieszką humoru. Ogromna dawka wiedzy oraz wspaniałe warsztaty. Dziękuję.

Janek Blus

Profesjonalnie przygotowani trenerzy, którzy nie tylko potrafią przedstawić wiedzę teoretyczną, ale również zilustrować to przykładami. Doskonale dobrane ćwiczenia. To wszystko razem daje niesamowite efekty. Oby każdy z nas po szkoleniu stopniowo wdrażał tą wiedzę w życiu zawodowym.

Olga Kwiatkowska

W takim szkoleniu powinni uczestniczyć przełożeni. Inne spojrzenie będą mieć na firmę jak i swoich pracowników.

Sylwia Krysztofiak

Witam, w ostatni weekend byłam uczestniczką szkolenia “Wstęp do zarządzania projektami wg standardów PMI” prowadzonego przez pana Kamila Kruszyńskiego. Oprócz aktualnej i bardzo potrzebnej w ostatnim czasie tematyki szkolenia, sposób prowadzenia zajęć oraz kompetencja i profesjonalne przygotowanie Kamila sprawiły, że dwudniowe szkolenie było niezwykle efektywne i już wykorzystuję wiedzę na nim zdobytą. Serdecznie polecam.

Agnieszka Pawlata

Serdecznie polecam szkolenia prowadzone przez Pana Kamila Kruszyńskiego. Ciekawa forma zajęć i imponujące zaangażowanie trenera pozwoliły nawet największym laikom szybko przyswoić przekazywaną wiedzę.

Ewelina Gawlik

Witam, w ostatni weekend miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu “Wstęp do zarządzania projektami wg standardów PMI” prowadzonym przez znakomitego trenera Kamila Kruszyńskiego. Tematykę szkolenia gorąco polecam osobom rozpoczynającym swoją przygodę z projektami. Dobre podstawy umożliwiają bardziej efektywną pracę w przyszłości. Prowadzący rewelacja, przemiły człowiek, wysoka kultura osobista, duże doświadczenie i indywidualne podejście do każdego. Widać,…

Remigiusz Chrzanowski

Miesiąc temu miałam możliwość uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez łódzką Akademię Kompetencji. Zajęcia poprowadził Pan Kamil Kruszyński, który świetnie sprawdził się w swej roli. Jego imponująca wiedza oraz umiejętności trenerskie sprawiły, że dwa dni szkolenia były czystą przyjemnością. Podobała mi się zwłaszcza ciekawa forma szkolenia oraz łatwość Pana Kamila do przekazywania wiedzy – w formie…

Justyna Grzelak

Szkolenie zostało poprowadzone przez Kamila Kruszczyńskiego. Mogę szczerze polecić tą osobę wszystkim którzy cenią sobie profesjonalizm oraz nie lubią słuchać nudnych wykładów. Kamil pomógł nam przebrnąć przez zagadnienia poruszane na szkoleniu w sposób bardzo ciekawy i przystępny dla każdego. Polecam

Michał Gugała

Bardzo dobre szkolenie, świetnie przygotowane pod względem merytorycznym, ciekawie poprowadzone przez p. Kamila Kruszyńskiego. Prowadzący przeprowadził wiele przydatnych ćwiczeń. Ze szkolenia wyniosłam sporo przydatnych informacji, które na pewno są bardzo przydatne przy realizacji różnych projektów.

Anna Stachowicz

Chciałbym polecić szkolenie prowadzone przez Kamila Kruszyńskiego. Prowadzący zastosował bardzo ciekawą formę prowadzenia oraz dużo fajnych ćwiczeń, przykładów i anegdot związanych z tematem. Dodatkowym plusem szkolenia był przemiły prowadzący oraz super atmosfera. ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

Piotr Mirowski

Gorąco polecam szkolenie prowadzone przez Kamila Kruszyńskiego.Bardzo ciekawa forma ,super atmosfera , dużo fajnych ćwiczeń i przemiły prowadzący.

Katarzyna Królikowska Grządziel

Dziękuję organizatorom za umożliwienie skorzystania z tego szkolenia. Mimo, ze od ponad roku jestem kierownikiem projektu, to dzięki szkoleniu mogę spojrzeć na projekt pod innym kątem i prowadzić go w sposób barzdziej uporządkowany oraz świadomie korzystać z dostępnych narzędzi. Serdecznie polecam udział w szkoleniu! Z niecierpliwością czekam na część drugą.

Edyta Wodzińska

Miałam okazję i zarazem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu pt. “Elastyczny Pracownik”. Szkolenie prowadzone było w Łodzi w ramach projektu UE “Akademi Kompetencji”. Było ono przeprowadzone na najwyższym poziomie,w sympatycznej i przyjaznej atmosferze.Prowadzący Pan Rafał Leśniewski,posiada wybitne umiejętności trenerskie i widać,że lubi swoją pracę:)Polecam szczerze wszystkim Centrum Skutecznego Działania i myślę ,że skorzystam jeszcze kiedyś z…

Sylwia Szczęsna

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez łódzką Akademię Kompetencji. Zajęcia prowadzili: Ardiadna Leśniewska oraz Rafał Leśniewski. Szkolenia były przeprowadzone w sposób profesjonalny i rzetelny. Ariadna i Rafał rozwiewali wszystkie wątpliwości słuchaczy, przeplatali swe wykłady praktycznymi scenkami, komentarzami, przykładami, a całość była okraszona poczuciem humoru, które zawsze rozluźniało grupę. Mam nadzieję, że będę miała w…

Dominika Szymańska

Zachęcam do korzystania z bezpłatnych warsztatów. Szkolenie realizowane przez P. Kamila Kruszyńskiego bardzo podobało mi się. Poznałem wiele nowych zagadnień związanych z projektami unijnymi.

Marcin Waliszewski

Szkolenie poprowadzone przez p. Kamila Kruszyńskiego świetnie. Cale dwa dni pełne emocji i intelektualnych zajęć, które dały możliwość przybliżenia tematu oraz specyfiki PMI. Polecam gorąco! Joanna

Joanna Rodziewicz-Nyk

Bardzo miła forma wzajemnej współpracy, wszyscy byliśmy zaangażowani, praktyczne ćwiczenia. Atrakcyjna forma, prowadzona w miłej atmosferze. Spotkanie było bardzo konstruktywne, dużo praktyki, która przyda się w pracy. Fachowo i ciekawie prowadzony trening. Polecam!

Agnieszka Kapuścińska

Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny. Wszystkie informacje przekazane w sposób przystępny dla uczestników. W utrwaleniu ich pomogły bardzo interesujące i pouczające zadania indywidualne oraz grupowe. Zajęcia nakłoniły do refleksji. Polecam.

Laura Benachir

Po prostu super !!!

Andrzej Kowalczyk

Bardzo dobrze przygotowane i przeprowadzone szkolenie pod względem merytorycznym i praktycznym. Dużo ciekawych tematów i jeszcze więcej praktycznych przykładów. Polecam!!!

Dorota Maślanka

Bardzo dobrze przygotowane szkolenie pod względem merytorycznym i praktyczny. Dobra organizacja czasu poświęconego na szkolenie. Wysokie umiejętności tłumaczenia i prowadzenia szkolenia przez Pana Kamila – dziękuję. Ogólnie miło, sympatycznie i fachowo. Polecam każdemu zainteresowanemu, który pragnie poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Dariusz Postulka

Rewelacyjne podejście do szkolenia. Bardzo ciekawie i interesująco przeprowadzone – masa przydatnych i praktycznych wskazówek.

Przemysław Matuszewski

Brałam udział w 3 szkoleniach i wszystkie były perfekcyjnie przeprowadzone. Bardzo ciekawe w formie i treści , przydatne w praktyce. A trenerka Ariadna jest prawdziwą profesjonalistką.

Wioletta Pasich

Polecam wszystkim, szkolenie do zastosowania nie tylko w pracy ale tak że w życiu prywatnym. Ciekawa teoria i innowacyjny sposób prowadzenia, łatwy do przyswojenia i stosowania w praktyce.

Magdalena Mleczko

Świetne szkolenie! Praktyczne wskazówki, ciekawe ćwiczenia. Polecam.

Anna Jarska