Jolanta Uran- Gędłek

Jolanta Uran- Gędłek

Trener
  • Absolwent Wydziału Zarządzania Górnośląskiej  Wyższej Szkoły Handlowej  – jednolite magisterskie w Katowicach (10.1999 do 07. 2004 rok)

mgr zarządzania kierunek : „Zarządzanie przedsiębiorstwem na rynku europejskim”

  • Polsko- Czeska Wyższa Szkoła Biznesu i Sportu  „Collegium Glacense” w Nowej Rudzie (10.2010- 06. 2011 rok) Studia podyplomowe kierunek –„Menedżer jako trener i coach”.
  • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Warszawa ul. Chodkowskiej 19/31 10.2013  mgr psychologii : kierunek -psychologia kliniczna
  • Metrum Warsztaty Psychologiczne Beata Kozak Katowice – Szkoła Trenerów 10.2007- 06.2008  Certyfikat Trenera Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego  ICF nr.1020786

 

Posiada certyfikat Trenera “Lead Training” wydany przez MOODY INTERNATIONAL – 2004r.

AMERICAN CERTIFICATION INSTITUTE  HR Management Przedstawicielstwo w Polsce  Kraków  ul. Syrokomlii 6

od 04.2013 do 09.2013Certyfikat  Certyfikowany trener i wykładowca prowadzący zajęcia w  polskiej jednostce edukacyjno- egzaminacyjnej  AMERICAN CERTIFICATION INSTITUTE  w obszarze HR Management.

SPECJALIZACJA:

  • komunikacja interpersonalna
  • udzielanie informacji zwrotnej- ocena pracownicza- feedback
  • motywowanie pozafinansowe
  • konflikt i zarządzanie konfliktem
  • rozwój osobisty i i inne
  • doradztwo (assesement i development Centre, rekrutacja, badania motywacji w organizacji, oceny pracownicze, systemy zarządzania kompetencjami).

 

Od 2000 roku  prowadzi szkolenia z komunikacji, zarządzania kompetencjami i ocenami pracowniczymi oraz rozwojem kompetencji pracowniczych, zarządzania zmianą i wiekiem w organizacji.
Prowadzi wykłady i zajęcia na studiach podyplomowych „Zarządzanie zasobami ludzkimi”, organizowanych przez Training Partners i Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach, oraz kilku innych śląskich uczelniach.
Akredytowany konsultant PARP w projekcie : Z wiekiem na plus”
Dyrektor Merytoryczny ds. szkoleń PMDG  z o.o.  w Krakowie
Kierownik Szkoły Trenerów Biznesu Training Partners
Dyrektor ds. realizacji projektów doradczych i szkoleniowych Training Partners Sp. z o.o.
Pracowała w firmach produkcyjnych, w projektach związanych z restrukturyzacją firm, tworzeniem struktur holdingowych i rozwojem sprzedaży.
Menedżer kilku dużych projektów szkoleniowych współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Menedżer projektów doradczych związanych z wdrażaniem systemów ocen okresowych i zarządzania kompetencjami oraz badania potrzeb szkoleniowych w organizacji w przedsiębiorstwach.
Doradca i konsultant w zakresie konstrukcji technik i narzędzi wykorzystywanych w projektach ZZL (kwestionariusze, wywiady, testy).
W szkoleniach najbardziej lubię, kontakt z ludźmi i wymianę doświadczeń, to zawsze są transakcje dwustronne. Mam ogromną satysfakcję kiedy odkrywamy wspólnie z uczestnikami nową przestrzeń w ich środowisku zawodowym i pracy. Każde szkolenie jest rodzajem udoskonalonej „wariacji” na temat który dobrze znam – inaczej nie mogłabym tego robić już ponad 15 lat.
PUBLIKACJE:
Autorka cyklu artykułów na temat pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej dla sektora MSP na projekty doradcze.
Współautorka książki „Zarządzanie projektem szkoleniowym”  wyd. One Press 2008
Autorka cyklu artykułów na temat systemów ocen pracowniczych w  „Personel i Zarządzanie”
PRYWATNIE:
Najlepiej odpoczywa w swoim ogrodzie, w gronie bliskich przyjaciół.
Prywatnie miłośnik pielęgnacji roślin ogrodowych