Szkolenie prowadzone przez: Ariadna Leśniewska szkolenie świetne, zarówno pod względem merytorycznym jak i sposobu przekazania uczestnikom, bardzo dobry kontakt z grupą, materiał dobrany adekwatnie do umiejętności i wiedzy uczestników. Trener świetnie przygotowany – polecam !!

Anonim

Jedynym zdaniem. Rafał, jesteś gość! (zainspirowałeś mnie do działania, rozwoju osobistego i dałeś niezłą motywację do życia jako takiego)

Damian Wójcik

Ariadna Leśniewska prowadzi szkolenia z prowadzenia prezentacji w sposób bardzo efektywny. Informacja zwrotna, jaką otrzymuje uczestnik jest podana w pozytywnie motywujący sposób. Pomaga się zmobilizować i rozwijać.

Marzena Wal

Brałam udział w szkoleniu prowadzonym przez Pana Rafała. Wspominam do tej pory wnikliwość oraz indywidualne podejście i świetnie przemyślane warsztaty. Było dużo ciekawych ćwiczeń i dobrej zabawy. Polecam Centrum Skutecznego Działania

Joanna Szynkowska

Jestem pod wielkim wrażeniem. Dobrze przemyślane, przygotowane i profesjonalnie poprowadzone. Podobało mi się, że Pani Ariadna uwzględniając potrzeby uczestników, zmodyfikowała program, by wszyscy jak najwięcej skorzystali. Wspomnienia niezapomniane. Przy okazji świetnie się bawiłam.

Joanna Szynkowska

Szkolenie ciekawe i dobrze przygotowane merytorycznie. Z pewnością to wykorzystam w życiu. Warto było.

Krzysztof Szewczyk